Contact

Coördinatoren

Ontmoeten in de Ontmoetingsruimte van de Voorburcht,
Kasteelseplaats Ravenstein.  

Willie Peters              06 52592994
Tineke Brouwer         0486 416634
ontmoeten@zorgcooperatieravenstein.nl

Boodschappen
Bernadien Smit          06 26 81 22 24
Henk v.d. Giessen      0486 413318
boodschappen@zorgcooperatieravenstein.nl

Klussen
Wim Kuijpers              0486 411135
klussen@zorgcooperatieravenstein.nl

Vervoer
Marcel Verwoert         06 23740747
vervoer@zorgcooperatieravenstein.nl

PR en Communicatie
Reginald Schoofs            06 53925438
communicatie@zorgcooperatieravenstein.nl

Ledenadministratie
Fred Smit
ledenadministratie@zorgcooperatieravenstein.nl

Bestuur

André Megens  (voorzitter)              06 24644755

Reginald Schoofs (secretaris)          06 53925438

Jeanette Dekkers (penningmeester) 06 23334470


Ons postadres

Walstraat 31, 5371 AL Ravenstein


Ons e-mailadres

info@zorgcooperatieravenstein.nl


Ons banknummer

(IBAN): NL16RABO0306393182
Vereniging  Zorgcoöperatie Ravenstein


Openingstijden Ontmoetingsruimte

LET OP: Tijdelijke aanpassing gebruik ontmoetingsruimte de Voorburcht

i.v.m. Corona Richtlijnen geen open inloop. Aanmelden en inschrijven is verplicht bij deelname aan activiteiten.

Maandagmiddag    14.00 – 16.00 uur
Woensdagmiddag  14.00 – 16.00 uur
Vrijdagmiddag       14.00 – 16.00 uur
Zondagmiddag       14.00 – 16.00 uur